Co u nas znajdziesz?

DLA KOBIET

DLA KOBIET

Co możesz zyskać ? Dzięki naszej miłej i profesjonalnej obsłudze osiągniesz dziś to co wczoraj wydawało Ci się niemożliwe. Trenerzy pomogą Ci dobrać odpowiedni trening, który spowoduje przemianę Twojej sylwetki byś mogła z uśmiechem biec przez życie, a dobrze zbilansowana dieta spowoduje napływ sił witalnych. W zdrowym ciele zdrowy duch.

rozwiń
DLA MĘŻCZYZN

DLA MĘŻCZYZN

Dość już siedzenia za biurkiem. Zostań człowiekiem naszego klubu, zrób życiową formę z naszymi trenerami. Profesjonalny trening pozwoli Ci zgubić zbędne kilogramy w talii , zbudować solidną sylwetkę oraz wzmocnić kręgosłup.

Będziemy Cię wspierać byś żył zdrowo i aktywnie w pełni swoich możliwości.

One Way, jedna droga.

rozwiń
NOWOCZESNA SIŁOWNIA

NOWOCZESNA SIŁOWNIA

- STREFA SPRAWNOŚCI I SYLWETKI

Jak będzie wyglądało Twoje ostatnie 15 lat życia? Czy będziesz silny i sprawny wystarczająco aby dalej być młodym? Już teraz musisz pomyśleć co będzie za 10, 20 ,30 czy nawet 40 lat.

Kontrola wagi, poprawienie codziennej sprawności, trening prozdrowotny, zwiększenie wydolności, poprawienie koordynacji, odbudowa sprawności czy po prostu rekreacja – każdy z nas ma inny cel. Niezależnie jednak od niego, wszyscy chcemy być długo młodzi i mieć możliwość czerpania pełnymi garściami z tego co przynosi nam życie.

Chcemy, aby ćwiczenia były bardziej dostępne dla wszystkich, dlatego uczymy Klubowiczów jak ćwiczyć i planować aktywność. Gwarantujemy zaangażowanych ekspertów – którzy pokażą Ci, jak możesz ruszyć na przód i utrzymać to co osiągniesz.

rozwiń
STUDIO CARDIO

STUDIO CARDIO

POPRAW WYTRZYMAŁOŚCI KROK PO KROKU

Niezależnie od tego, czy chcesz biegać za dziećmi w parku, wychodzić i spotykać nowych ludzi, czy chcesz podjąć nowe wyzwania w pracy, Twoja kondycja da Ci pewność, że możesz czerpać więcej z życia.

Poświęcając czas na trening wytrzymałościowy wykonasz pracę nad sylwetką i dodatkowo osiągniesz doskonałe prozdrowotne rezultaty. Badania potwierdziły, że każda sesja Cardio poprawia pracę Twojego serca aż o 30%.

Sesje Cardio pozwolą Tobie nie tylko wzmocnić organizm, ale też zredukować masę ciała. Powinny być tak ułożone, by zmusić do pracy wszystkie grupy mięśni. Istotne tu jest również utrzymanie odpowiedniego tętna, które powinno równać się ok. 75 % tętna maksymalnego.

Strefa jest wyposażona w bieżnie, rowery, eliptyki, ergometry wioślarskie oraz stepery, które skutecznie poprawią wydolność organizmu, pomogą zrzucić zbędne kilogramy i pozwolą na utrzymanie wypracowanej sylwetki. Podczas tego treningu wzmocnisz serce i układ krwionośny oraz przyspieszasz regenerację organizmu.

 • 18 różnych stacji treningowych
 • bez czekania na wolne urządzenia
 • bez tłoku na Sali
 • w kameralnej i przyjaznej atmosferze
rozwiń
SAUNA NA PODCZERWIEŃ

SAUNA NA PODCZERWIEŃ

– zdrowie i regeneracja

Jedyna na Bemowie sauna lecznicza z promiennikami kwarcowymi o pełnym spektrum podczerwieni. Sauna dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich klubowiczów.

Innowacyjność sauny infrared polega na zastosowaniu promienników podczerwieni w miejsce konwencjonalnego pieca. Promienniki nagrzewają nasze ciało w sposób podobny do słońca, emitują odpowiednie długości fale podczerwone bez szkodliwego promieniowania UV.

Naukowcy dowiedli, iż nagrzewanie promieniami podczerwonymi przynosi rezultaty lecznicze w różnych dolegliwościach.

Łagodzi ból różnego pochodzenia m.in.:

 • bóle pleców wywołane stresem, przemęczeniem, reumatyzmem, chorobą zwyrodnieniową,
 • bóle stawów spowodowane intensywnym wysiłkiem, urazami i uszkodzeniem tkanek miękkich, chorobą reumatyczną, zwyrodnieniową, rwą kulszową,
 • bóle menstruacyjne wywołane skurczem narządów rodnych,
 • bóle towarzyszące oparzeniom, owrzodzeniem, porażeniu nerwu twarzowego,
 • bóle pochodzenia zapalnego, niedokrwiennego i nerwobóle.
 • pomaga spalać tkankę tłuszczową

Zwiększa rozciągliwość tkanek kolagenowych: Tkanki ogrzane do 45ºC i następnie rozciągnięte wykazują nieelastyczne trwałe wydłużenie o ok. 0,5-0,9%, które pozostaje po usunięciu rozciągania, a które nie występuje w tych samych tkankach, kiedy są rozciągane przy normalnej temperaturze tkanek. Tak więc, 20 sesji rozciągania może spowodować 10-18% zwiększenie długości tkanek w ten sposób ogrzanych i rozciągniętych. Efekt ten jest szczególnie cenny w pracy z więzadłami, torebkami stawowymi, ścięgnami, powięziami i błoną maziową, które zbliznowaciały, zgrubiały lub skurczyły się. Bezpośrednio zmniejsza sztywność stawów.

Wystąpiło 20% zmniejszenie sztywności w temp. 45ºC w porównaniu z 33ºC w reumatyzmie stawów palcowych, odpowiadające doskonale zarówno subiektywnej jak i obiektywnej obserwacji sztywności. Każdy zesztywniały staw i zgrubiałe tkanki łączące winny reagować w podobny sposób. Coraz częściej stosowany jest w terapii nowotworowej.

Jest to nowa i eksperymentalna procedura. Jest bardzo obiecujące w niektórych przypadkach, jeśli jest właściwie stosowane. Naukowcy amerykańscy wolą ostrożne monitorowanie temperatury guza. Zwiększa przepływ krwi.

Ogrzewanie mięśni wytwarza zwiększony poziom przepływu krwi, podobny do tego, jaki powstaje podczas ćwiczeń. Wzrost temperatury powoduje zwiększony przepływ krwi i rozszerzenie bezpośrednio naczyń włosowatych, tętniczek i żył, prawdopodobnie w wyniku bezpośredniego działania na ich mięśni gładkie.

Przyśpiesza leczenie wielu chorób m.in. takich jak: Uszkodzenie tkanek miękkich, porażenie nerwu twarzowego, rwa kulszowa, zapalenie stawów ostre i chroniczne, dnawe zapalenie stawów, reumatoidalne zapalenie stawów (reumatyzm), oparzenia, złagodzenie bólu i przyspieszenie czasu zdrowienia, przy mniejszych bliznach, niedociśnienie, zrosty pooperacyjne, leczenie za pomocą podczerwieni było tak pomyślne, że pobyt w szpitalu został, skrócony o 25%, skurcze i ból menstruacyjny, bóle pochodzenia zapalnego, niedokrwiennego i nerwobóle, choroby przewężenia układu obwodowego, owrzodzenia nóg i odleżyny, hemoroidy, cukrzyca, żylaki, skurcze mięśni o podłożu szkieletowym, stawowym lub neuropatologicznym, menopauza

Niweluje negatywne skutki stresu tj.: Zmęczenie, napięcie nerwowe, złe samopoczucie, apatię, działa antydepresyjnie.

Poprawia wygląd skóry, przez co zalecane jest w: Chorobach, profilaktyce i terapii cellulitu, chorobach skóry tj. grzybice, pokrzywka, wypryski, łuszczyca, trądzik, bliznowcach, oparzeniach, odleżynach, oparzenia, złagodzenie bólu i przyspieszenie czasu zdrowienia, przy mniejszych bliznach, porażenie nerwu twarzowego i innych dolegliwościach skórnych.

rozwiń
ŻYWIENIE I ZDROWIE

ŻYWIENIE I ZDROWIE

ZALECENIA ŻYWIENIOWE I PROFILOWANE DIETY

Zdrowy tryb życia zaczyna się od zdrowego odżywiania. Odpowiednia dieta może stanowić, znaczący wpływ na szybkość i jakość osiąganych rezultatów.

Indywidualnie dopasowany i odpowiednio zbilansowany jadłospis jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu i ma znaczący wpływ na jego zdrowie oraz zdolność oczyszczania.

Dieta przygotowywana przez naszego dietetyka spełnia wszystkie te warunki. Jest dopasowana do Twojej aktualnej masy ciała i poziomu aktywności fizycznej oraz zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Ponadto jest przygotowana w bardzo łatwej i czytelnej i przystępnej formie.

rozwiń
SUPLEMENTY

SUPLEMENTY

- RÓWNOWAGA W ORGANIZMIE I SZYBSZE EFEKTY

Myślisz o zachowaniu zdrowia?

Potrzebujesz wysokiej jakości suplementacji, ponieważ warzywa w dzisiejszych czasach zawierają niejednokrotnie 10% witamin i minerałów, z tych które zawierały jeszcze 20 lat temu.

Myśląc o wysokiej jakości suplementacji, nie mamy na myśli ogólnie dostępnych produktów pochodzenia syntetycznego o dawkach znacznie przekraczających dzienne zapotrzebowanie. W naszym klubie wysokiej jakości suplementacja to zdrowe produkty pochodzenia organicznego z potwierdzoną klinicznie skutecznością.

Produkty FitLine czysta natura to wyciągi i ekstrakty z warzyw, ziół i owoców!

FitLine jako jedyny na świecie produkuje opatentowane suplementy z niepowtarzalną koncepcją transportu i wchłaniania substancji odżywczych znaną pod nazwą NTC*

* wchłanialność na poziomie komórkowym wynosi ponad 97% * mikroelementy docierają do komórki w czasie 5-10 minut * skuteczność NTC jest potwierdzona badaniami klinicznymi

Z szeroką ofertą suplementów możesz zapoznać się u nas w klubie lub na tej stronie.

rozwiń
CELLRESET®

CELLRESET®

- INTENSYWNA REDUKCJA MASY

Zamieniamy Twoje zajęcia grupowe fitness na coś bardziej efektywnego i przynoszącego widoczne rezultaty w krótkim czasie z zachowaniem wszystkich prozdrowotnych standardów.

Czy jest ktoś, kto nie chciałby w 28 dni:

 • wyprowadzić organizm ze stanu zakwaszenia
 • skutecznie pozbyć się toksyn z organizmu
 • wyrzucić szkodliwe metale ciężkie z krwioobiegu
 • uregulować gospodarkę wodną organizmu
 • przywrócić równowagę hormonalną organizmu
 • ustawić kompas metaboliczny komórki na właściwym kursie
 • zrzucić 8-10 kg tłuszczu
 • zmniejszyć obwód pasa nawet o 10 cm
 • pozbyć się lub zmniejszyć efekt cellulitu
 • poprawić wygląd sylwetki
 • poprawić jakości włosów i paznokci
rozwiń
TRENINGI PERSONALNE

TRENINGI PERSONALNE

- 100% SATYSFAKCJI

Trener personalny to ktoś więcej niż osoba, która mówi, jak i kiedy ćwiczyć, która tworzy i modyfikuje plany treningowe. To przyjaciel, motywator, psycholog. To osoba, która musi posiadać wszechstronne kwalifikacje, aby móc zadbać nie tylko o efekty treningowe, ale też (a może przede wszystkim) o psychikę swojego podopiecznego.

Trener personalny ma doskonałą wiedzę o anatomii funkcjonalnej, żywieniu, fizjologii oraz metodach treningowych. Potrafi skutecznie zbierać, modyfikować i analizować dane o swoim kliencie, a następnie sprawnie wykorzystać je w praktyce.

rozwiń
STREFA 36MINUT®

STREFA 36MINUT®

- SPRAWNOŚĆ I KONDYCJA DLA KAŻDEGO I W KAŻDYM WIEKU

Niestety spadek sprawności jest procesem nieubłaganym. Przyczynia się do niego nadwaga oraz genetyczny proces obniżania masy mięśniowej, który dotyka każdego z nas w wieku ok. 25 lat sukcesywnie postępując z każdym rokiem. Większość ludzi zauważa to jednak dopiero po wielu latach, gdy pojawiają się u nich pierwsze problemy ortopedyczne i funkcjonalne. By zahamować ten proces należy już odpowiednio wcześniej prowadzić zdrowy tryb życia połączony z regularnym wykonywaniem ćwiczeń oporowych.

36minut to łatwy, bezpieczny, efektywny i ciekawy trening dla każdego i w każdym wieku.

rozwiń

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 6:00 do 22:00
Wtorek 6:00 do 22:00
Środa 6:00 do 22:00
Czwartek 6:00 do 22:00
Piątek 6:00 do 22:00
Sobota 10:00 do 12:00
Niedziela nieczynne

INFOLINIA: 536-22-33-44